Výsledky našich žáků v soutěžích ZUŠ ve školním roce 2016-2017

Okresní kolo soutěže ZUŠ - klavíry

KategorieUčitel/kaOcenění
I. kategorie (do 9 let)  
Františka TepláMarkéta Břízová3. místo
II. kategorie (do 10 let)  
Anna VomelováMarkéta Břízová2. místo
III. kategorie (do 11 let)  
Lucie PudilováMarkéta Břízová2. místo
Vojtěch BřízaEva Ptáčková2. místo
Adéla BurešováMarkéta Břízová3. místo
IV. kategorie (do 12 let)  
Martina NovosadováMarkéta Břízová3. místo
VI. kategorie (do 14 let)  
Jáchym KramperaEva Ptáčková1. místo s postupem
VIII. kategorie (do 16 let)  
Tereza KozlováLucie Papežová2. místo

Postupy do krajského kola:

  • Jáchym Krampera

Okresní kolo soutěže ZUŠ - kytary

KategorieUčitel/kaOcenění
I. kategorie (do 11 let)  
Tomáš ZrníkRobert Frei1. místo s postupem
Vít HitzgerRobert Frei1. místo s postupem
III. kategorie (do 13 let)  
Filip BeranRobert Frei1. místo s postupem
Zdeňka NěmcováRobert Frei2. místo
IV. kategorie (do 14 let)  
Julia VokálováRobert Frei1. místo s postupem

Postupy do krajského kola:

  • Vít Hitzger
  • Tomáš Zrník
  • Filip Beran
  • Julia Vokálová

Okresní kolo soutěže ZUŠ - smyčce

KategorieUčitel/kaOcenění
0. kategorie (do 9. let)  
Josef PtáčekOndřej Kozderka, Eva Ptáčková1. místo s postupem
Jan KašíkOndřej Kozderka, Eva Ptáčková1. místo s postupem
II. kategorie (do 11 let, 4-8 minut)  
Anna ŽidkováOndřej Kozderka, Eva Ptáčková1. místo s postupem
Anežka SitařováOndřej Kozderka, Eva Ptáčková1. místo s postupem
Tereza VtípilováOndřej Kozderka, Eva Ptáčková2. místo
VI. kategorie (do 15 let, 7-12 minut)  
Adam KrátkýOndřej Kozderka, Eva Ptáčková1. místo s postupem
VII. kategorie (do 16 let, 7-12 minut)  
Kryštof PtáčekOndřej Kozderka, Eva Ptáčková1. místo s postupem
IX. kategorie (do 26 let, 7-12 minut)  
Klára SadílkováOndřej Kozderka, Eva Ptáčková1. místo s postupem, absolutní vítěz

Zvláštní ceny:

  • Klára Sadílková - absolutní vítěz

Postupy do krajského kola:

  • Jan Kašík
  • Josef Ptáček
  • Anežka Sitařová
  • Anna Židková
  • Adam Krátký
  • Kryštof Ptáček
  • Klára Sadílková

Přijetí ke studiu

Srdečně blahopřejeme žákům naší školy - absolventům, kteří byli přijati ke studiu uměleckých oborů na středních a vyšších odborných školách:

  • Anežka Bezoušková - klarinet (Konzervatoř Pardubice, příprava Jaromír Dostál)
  • Barbora Čepová - výtvarné zpracování skla (Střední uměleckoprůmyslová škola Světlá nad Sázavou, příprava Eva Jehličková)
  • Lukáš Jeníček - grafický design (Střední odborná škola cestovního ruchu Pardubice, příprava Eva Jehličková)